Strona startowa

Jesteś tu: » Strona startowa

 

 Uroczystość odbyła się 22. września. W tym dniu wszystkie dzieci dotarły do szkoły z pięknym uśmiechem i dobrym humorem. 

Zabawom nie było końca. Było wesoło i kolorowo. Dzieci śpiewały ulubione piosenki i brały udział w różnych konkursach i zabawach integracyjnych. Za wspaniały udział otrzymały kolorowe baloniki,  z którymi  pląsały w tańcach integracyjnych przy muzyce.


OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA U NASZYCH NAJMŁODSZYCH
czytaj więcej

21 września 2015 roku w Zespole Szkół w Sufczynie – w związku z kolejną rocznicą nadania szkole imienia – uroczyście obchodzono Święto Patrona Szkoły.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. w kościele parafialnym. Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły, aby uczestniczyć w dalszej części uroczystości.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu szkolnego głos zabrała dyrektor Małgorzata Wiśniowska - Robak, która serdecznie powitała wszystkich na uroczystości, dziękując za przyjęcie zaproszenia. Podkreśliła jednocześnie, iż Dzień Patrona to wielkie wydarzenie dla całej społeczności szkolnej, ponieważ właśnie wtedy spotykają się Ci wszyscy, którym bliska jest osoba ks. Tadeusza Dłubacza. To kolejna data, która zapisze się na kartach historii szkoły, będzie kolejnym etapem tworzenia jej tradycji. 

ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY
czytaj więcej

Podczas IX sesji Rady Gminy Dębno zostały wręczone stypendia dla najzdolniejszych uczniów naszej gminy. Trzech z nich przygotowywało się do konkursów i olimpiad w naszej szkole. 

KACPER JELEŃ, DAWID PŁANETA i MACIEJ KOCHAN – STYPENDYSTAMI GMINY DĘBNO
czytaj więcej

14. sierpnia 2015 roku Rada Gminy Dębno przyjęła uchwałę o ustanowieniu symboli Gminy Dębno - herbu, flagi stolikowej, banneru i pieczęci.

Nowy herb nawiązuje do tradycji historycznych i własnościowych. Z jednej strony - godła Odrowąż, ponieważ za czasów panowania tego rodu właśnie w Dębnie wznisiono zamek obronny i rozpoczęto budowę noegotyckiego kościoła.

NOWE SYMBOLE NASZEJ GMINY
czytaj więcej

 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego to dzień, który zapada w pamięci każdego ucznia na bardzo długo, bo 1 września to powrót do szkolnej rzeczywistości i obowiązków. W tym dniu w Zespole Szkół w Sufczynie odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016. Pani Dyrektor Małgorzata Wiśniowska – Robak serdecznie powitała po wakacjach uczniów, rodziców i nauczycieli i życzyła wszystkim sukcesów w nowym roku szkolnym.

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2015/2016
czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma