Strona startowa

Jesteś tu: » Strona startowa

 

 Grudzień jest miesiącem, który kojarzy się nie tylko ze Świętami Bożego Narodzenia, Świętym Mikołajem, ale także ze Świętą Barbarą i obchodami górniczego święta. Z tej okazji naszą szkołę odwiedził niecodzienny gość, a był nim prawdziwy Górnik.

SPOTKANIE  Z GÓRNIKIEM
czytaj więcej

Na spotkanie ze Świętym Mikołajem dzieci zawsze czekają z niecierpliwością. W tym roku dzieci z klas zerowych musiały zjechać w podziemia Kopalni Soli Bochni, aby spotkać Św. Mikołaja. Jak co roku przybył z workiem pełnym prezentów. Zabawa w solnych podziemiach okazała się dla dzieci pełną atrakcji przygodą z  programem artystycznym i tańcami na parkiecie podziemnej dyskoteki.

MIKOŁAJKI W KOPALNI SOLI
czytaj więcej

25 listopada z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa połączona z festiwalem wróżb. Imprezę rozpoczeli uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej, którzy bawili się w swoim tylko gronie, a później wraz z kolegami i koleżankami z gimnazjum. Od 17:30 parkiet należał już tylko douczniów gimnazjum.

ANDRZEJKOWY WIECZÓR W NASZEJ SZKOLE
czytaj więcej

 W tym roku szkolnym Andrzejki w Oddziale Przedszkolnym obchodzone były w nieco  inny sposób. Cała nasza grupa wzięła udział w Balu Pasiastych. Wszyscy ubrani byli w ubrania  paski biało – czerwone.

Ach! Zabawa była niesamowita! Bal pasiastych cieszył się wyjątkowym zainteresowaniem. Mali Pasiaści naprawdę świetnie się bawili, poznając zabawy dziecięce.

ANDRZEJKOWY BAL PASIASTYCH U NAJMŁODSZYCH
czytaj więcej

W dniu 2. grudnia 2014 roku w Brzesku odbyła się I Powiatowa Olimipada Wiedzy na temat HIV/AIDS dla uczniów gimnazjum. Nasza szkołę reprezentowała uczennica Kinga Bodura.

Kinga wygrała etap szkolny, co umożliwiło jej udział w etapie powiatowym.

OLIMPIADA - HIV/AIDS
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 | Strona 6 |

Opracowanie: szkolnastrona.pl