Strona startowa

Jesteś tu: » Strona startowa

 

 ZAPRASZAMY DO AKCJI "SZLACHETNA PACZKA"

 paczka.jpg (225×224)

Kolejny raz nasza szkoła przystapiła do ogólnopolskiej akcji "SZLACHETNA PACZKA".

Wybrana została już rodzina. Zapraszam uczniów, nauczycieli, rodziców oraz wszystkich chętnych do włączenia się w przygotowanie paczki dla potrzebującej rodziny. Szczegółowe informacje będą u wychowawców klas, pedagoga szkolnego, na tablicy informacyjnej w szkole oraz na szkolnej stronie.

 

Wierzę, że i w tym roku przy wspólnym zaangażowaniu uda nam się przygotować wspaniałą paczkę.

czytaj więcej

 

images-(6).jpg (259×194)DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ!!!


MIEJ ŻYCZLIWOŚĆ W SWEJ NATURZE, BO ŻYCZLIWI ŻYJĄ DŁUŻEJ


BĄDŹ ŻYCZLIWY I BĄDŹ DOBRY, A ZOBACZYSZ UŚMIECH SZCZODRY


BĄDŹ DLA WSZYSTKICH ŻYCZLIWY, A ŚWIAT BĘDZIE SZCZĘŚLIWY


Pamiętajcie o tym, aby być życzliwym nie tylko w dniu dzisiejszym.Uśmiech


 

 

 

 

To motto przewodnie uroczystości zorganizowanej w Zespole Szkół w Sufczynie z okazji Święta Niepodległości.

11 Listopada to dzień radości z odzyskania umiłowanej Ojczyzny, to dzień, w którym Naród powstał z kolan, to dzień powrotu nadziei Polaków. Na ten dzień czekały pokolenia. Na ten dzień czekali nasi przodkowie nieustannie modląc się do Boga tymi słowami: „Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie”. To co wydawało się niemożliwe – stało się. Przyszła nagle, pełna nadziei, pełna wiary, wolna niepodległa-Polska. 96. Rocznica Odzyskania Niepodległości stanowi dzisiaj okazję do tego, by zastanowić się nad znaczeniem patriotyzmu w naszym życiu. Świętujmy zatem wspólnie przeżywając i rozważając treści montażu słowno – muzycznego „Oto Polska idzie…”mówiła w swoim wystąpieniu dyr. szkoły Małgorzata Wiśniowska – Robak.

MONTAŻ SŁOWNO - MUZYCZNY - Oto Polska idzie...
czytaj więcej
KONCERTOWO
czytaj więcej

 

Dnia 16 października 2014 w Przedszkolu Publicznym im. Juliana Tuwima w Porąbce Uszewskiej odbyła się III Edycja Gminnego Konkursu „Twórczość Juliana Tuwima uczy i bawi od najmłodszych lat”.

Swoje umiejętności zaprezentowały dzieci z naszego oddziału Przedszkolnego w wierszu O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci. W krótkiej inscenizacji wystąpili: Gabrysia Zając, Igor Hebda i Kornelia Latocha. Zdolności aktorów oceniało jury w składzie: Władysława Zych, Danuta Łazarz i Katarzyna Szafrańska. Ze względu na wysoki poziom jaki prezentowali aktorzy jury podjęło decyzję o nagrodzeniu wszystkich uczestników jednakowo: dyplomami, upominkami książkowymi i słodyczami.

 

III Edycja Gminnego Konkursu - Twórczość Juliana Tuwima uczy i bawi od najmłodszych lat
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 |

Opracowanie: szkolnastrona.pl