Strona startowa

Jesteś tu: » Strona startowa

 

  „JEST TAKIE JEDNO ZDANIE, KTÓRE W PAMIĘCI TRWA, TYLE SIĘ BOGA LUDZIOM DAJE, ILE SIĘ GO W SERCU MA”

Dnia 25. września w Kościele Parafialnym w Sufczynie odbyła się uroczystość z okazji 10 – lecia nadania imienia Ks. Prałata Płk. Tadeusza Dłubacza Zespołowi Szkół. Święto szkoły rozpoczęło się Mszą Świętą, a po niej młodzież zaprezentowała montaż słowno – muzyczny, poświęcony patronowi, któremu towarzyszył koncert w wykonaniu uczniów szkoły muzycznej z Domasławic z filiąw Porąbce Uszewskiej.

ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY
czytaj więcej

Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie przenoszą się w świat czarów i magii. Taką właśnie mieli okazję podczas wizyty Pana Iluzjonisty. Zabawa w czarowanie wszystkim się podobała, szczególnie, gdy samemu można było pełnić rolę asystenta iluzjonisty i otrzymać duże brawa od publiczności. Magik wprowadził wszystkich we wspaniały humor. 

ODWIEDZIŁ NAS PAN ILUZJONISTA
czytaj więcej

Dnia 21 września uczniowie klas 0 „a” i 0 „b” z Zespołu Szkół w Sufczynie obchodziły Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji dzieci z obu grup spotkały się w jednej sali, aby uczestniczyć we wspólnej zabawie. Wszystkie przedszkolaki śpiewały ulubione piosenki i brały udział w różnych konkursach i zabawach integracyjnych. 

ŚWIĘTO PRZEDSZKOLAKÓW
czytaj więcej

Dnia 25. września u naszych najmłodszych gościł przedstawiciel Policji. Pan Policjant spotkał się z dziećmi Oddziału Przedszkolnego oraz uczniami klasy I. 

SPOTKANIE NAJMŁODSZYCH Z POLICJANTEM
czytaj więcej

Dnia 16. września uczniowie Publicznego Gimnazjum w Sufczynie wzięli udział w uroczystościach Dnia Sybiraka w Tarnowie. O godzinie 12.00 uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej koncelebrowanej pod przewodnictwem księdza proboszcza Adama Nity. Wygłosił on kazanie, w którym wiele miejsca poświęcił patriotyzmowi. Podkreślił także znaczenie starszego pokolenia w wychowaniu w miłości do ojczyzny.

OBCHODY DNIA SYBIRAKA W TARNOWIE  Z UDZIAŁEM DELEGACJI NASZEJ SZKOŁY
czytaj więcej

Pliki do pobrania

Opracowanie: szkolnastrona.pl